Categorieën
Geen categorie

Van KPN Internet Thuis Instap naar Alles-in-1 Standaard

Helaas is op het adres waar ik woon geen TV kabel beschikbaar dus zijn we aangewezen op internet via de telefoonlijn. Hiervoor heb ik jaren gebruik gemaakt van het KPN Internet Thuis Instap pakket. Dit pakket heeft een download snelheid van 20 Mbit/s en een upload snelheid tot 2 Mbit/s.

Als webdeveloper merk ik zo nu en dan toch dat de 20 Mbit/s niet heel snel is. Vandaag ben ik daarom overgestapt naar het Alles-in-1 Standaard pakket van KPN. Dit pakket heeft een download snelheid van 60 Mbit/s en een een upload snelheid tot 6 Mbit/s. Bij het bestellen stond echter wel de volgende opmerking:

Op dit adres is de maximaal haalbare internetsnelheid 36 Mbit/s down en 6 Mbit/s up.

Ik ben erg benieuwd of na de upgrade, die pas over een paar weken actief zal zijn, mijn internetsnelheid is verbeterd. Ik heb daarom de snelheid even gemeten met een aantal tools:

Speedtest.net

Speedtest.net geeft momenteel een download snelheid van 8,66 Mb/s en een upload snelheid van 1,41 Mb/s.

http://www.speedtest.net/my-result/5537965661 Speedtest.net resultaten

Speedtest.nl

Speedtest.nl resultaten

KPN Speedtest

KPN Speedtest geeft momenteel een download snelheid van 12,56 Mbps en een upload snelheid van 1,54 Mbps.

kpn-speedtest-results

Ik ben erg benieuwd of na de upgrade de download snelheid in de buurt komt van de 36 Mbit/s. Zodra de upgrade door KPN is uitgevoerd zal ik dit bericht voorzien van een update.

Update 13 juni 2017

Het is alweer een aantal maanden geleden dat ik de update maakte van KPN Internet Thuis Instap naar Alles-in-1 Standaard. Vandaag even een update betreffende de internet snelheden die ik nu bereik. Vandaag bereikte ik een download snelheid van 11,29 Mbps en een upload snelheid van 0,76 Mbps. Helaas dus vrijwel geen verbetering terwijl ik wel meer betaal per maand.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *